1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

05.09.2006 17:44

Anonymous

- vsetko naj naj k okruhlym narodkam a nech sa ti splnia vsetky snicky, ktore si zelas - moje znamenie je rybka 19.3. a ak to moje babatko stihne, bude to tiez rybka. Termin porodu podla posl. MS mam mat okolo 20.3. Ak sa malemu nebude chciet na svet, tak od 21.3. to bude už baranček. Som strasne zvedava, ako to vsetko vypali, ci nahodou nedostanem nase babetko k 32 narodeninam.............uvidime. Laughing - ja som kukala u nas v Trencine, a riflove aj menžestrove gate stali od 1300 do 1600 Sk. Mali aj krasne satove sukne (tie sukne na traky) z rifloviny aj z menťestru, a tie stali tiez okolo 1300 Sk. Aj perfektnu sustakovu supravu na cvicenie pre tehotne som videla, ale cenu som si nevsimla. Ja som este nic nekupovala, zda sa mi to zatial skoro. Mam jedni vecsie gate č.42 (moje povodne je č.36), vzadu mam vsitu gumu a zatial mi to staci. - No dievcata, prebehlo to tak rychlo, ze ani neviem ako som od tial vysla. Mala som pripraveny fotacik na UTZ, ale nerobil mi ho. Asi sa to takcasto nema....ja uz mam za sebou 4 utz. Naposledy pred dvoma tyzdnami, takze dalsi bude asi az na druhej poradni. Spravil mi len vnutorne vysetrenie a do tehu-knizky popisal nejake hieroglify. O 4 tyzdne idem na odber krvy - AFP vysetrenie - a zaroven na druhu poradnu. Na PN-ke ostavam vraj do prvych pohybov. To je asi vsetko o poradni. - v tu stredu este na tehucvicenie radsej nepojdem. Lekar si dnes totiz zasomral nieco v tom zmysle ako - vsetko je v poriadku, maternica rastie, krcok este nie je uplne uzavrety, ale na toto stadium tehotnosti je ti v poriadku. Tak to asi este nebudem provokovat a aj vzhladom na to ze som na PN by som sa nemala moc tulat. Budem ale rada, ked mi budes referovat, co sa tam dialo a ci tam boli aj dievcata co necvicili.

 

05.09.2006 17:46

Ivka31

TO SOM BOLA JA

 

05.09.2006 17:47

Ivka31

Anonymous: - vsetko naj naj k okruhlym narodkam a nech sa ti splnia vsetky snicky, ktore si zelas - moje znamenie je rybka 19.3. a ak to moje babatko stihne, bude to tiez rybka. Termin porodu podla posl. MS mam mat okolo 20.3. Ak sa malemu nebude chciet na svet, tak od 21.3. to bude už baranček. Som strasne zvedava, ako to vsetko vypali, ci nahodou nedostanem nase babetko k 32 narodeninam.............uvidime. Laughing - ja som kukala u nas v Trencine, a riflove aj menžestrove gate stali od 1300 do 1600 Sk. Mali aj krasne satove sukne (tie sukne na traky) z rifloviny aj z menťestru, a tie stali tiez okolo 1300 Sk. Aj perfektnu sustakovu supravu na cvicenie pre tehotne som videla, ale cenu som si nevsimla. Ja som este nic nekupovala, zda sa mi to zatial skoro. Mam jedni vecsie gate č.42 (moje povodne je č.36), vzadu mam vsitu gumu a zatial mi to staci. - No dievcata, prebehlo to tak rychlo, ze ani neviem ako som od tial vysla. Mala som pripraveny fotacik na UTZ, ale nerobil mi ho. Asi sa to takcasto nema....ja uz mam za sebou 4 utz. Naposledy pred dvoma tyzdnami, takze dalsi bude asi az na druhej poradni. Spravil mi len vnutorne vysetrenie a do tehu-knizky popisal nejake hieroglify. O 4 tyzdne idem na odber krvy - AFP vysetrenie - a zaroven na druhu poradnu. Na PN-ke ostavam vraj do prvych pohybov. To je asi vsetko o poradni. - v tu stredu este na tehucvicenie radsej nepojdem. Lekar si dnes totiz zasomral nieco v tom zmysle ako - vsetko je v poriadku, maternica rastie, krcok este nie je uplne uzavrety, ale na toto stadium tehotnosti je to v poriadku. Tak to asi este nebudem provokovat a aj vzhladom na to ze som na PN by som sa nemala moc tulat. Budem ale rada, ked mi budes referovat, co sa tam dialo a ci tam boli aj dievcata co necvicili.

 

05.09.2006 17:48

Ivka31

TO JE NADHERA AKE SOMARINY TO ROBI. TAK TO TU MATE 2 X

 

05.09.2006 21:18

Markíza

Ja som narodená v znamení strelca, rovnako ako môj manžel a synátor je škorpión. Náš očakávaný drobček by mal byť baran.

 

05.09.2006 21:23

denny

FAZUĽKA - Aj ja idem 20.9. do poradne. 18.9. idem ráno na krv a lekár chce mať už toho 20. výsledky. Všetky ste tu písali o tom NT, tak som zisťovala, čo to vlastne je. Nemám v Tehuknižke po poslednom ultrazvuku žiaden záznam ku NT, tak možno mi to bude zisťovať priamo z krvy. Confused RITTA - Moje znamenie je vodnár (5.2.) MEG1- Kde si bola v tom H&M? Vo Viedni?

 

05.09.2006 22:29

jarus

Jeeej baby ďakujem vám pekne všetkým za krásne blahoželania k narodeninám. Ja som znamenie panna, manžel je panna, malý to už nestihol tak je váhy a druhé dieťatko by malo byť čo vodnár,ryby? Asi vodnár. Chcem sa vás opítať či niektorá nemáte problémy s výtokom. Ja mám výtok už od začiatku tehu vraj sa mení prostredie PH tam dole v tehu ale do 12 tt mi nechcel dať gyndoš žiadne tabletky. Dosť ma to otravuje, stále musím nosiť intímku. Dúfam že kvasinková infekcia nejako neublíži tehotenstvu. V podnelok idem na kontrolu ku gyndošovi, potom o týžden na tie krvné testy a až potom mi vystavia knižku. Neviem prečo tak neskoro veď už asi každá z vás ju má. No to je jedno knižka-neknižka, len nech je maličké zdravučké a v poriadku nám dopadnú naše tehotenstvá.Pá-pá a dobrú nôcku.

 

06.09.2006 06:45

Katuš

Ahoj koculky,ja len na skok.....letim na krv,ku krajcirke,potom mam zubarku, a potom kadernicku,medzitym musim stihnut postu....domov dojdem tak okolo 16.00.....nevadi:) Bavite s ao zanmeniach.....tak ja som baran,13.4. IVKA,dotaz...nepremyslal si nad tabulkou,alebo doplenneim tej nasej,datumami narodenin,nemusia byt roky,len den a mesiac,aby sme si vedeli zablahozelat?Pripadne i den menin mozme dat,lebo niekazda hmame to meno v nicku...... Kocky,co vy na to????

 

06.09.2006 06:45

Katuš

Ospravdelnujem sa za preklepy,niekedy sa mi proste dari... Laughing

 

06.09.2006 06:50

fazulka

Ahojte babulky, dobre ranko. :D Jarus, tak aj ja sa pripajam ku krasnym okruhlinam, vsetko len to najlepsie a hlavne zdrave babetko. Drzkaj sa. :D Co sa tyka toho vytoku, spozorovala som to aj ja, no ale na nohavickach nevidim nic, mne sa zda, ze ho mam len ked idem na wc, taky hustejsi biely, bez zapachu a inych sprievodnych javov. Myslim si, ze je to v tehu normal. No ved uvidis, co Ti povie doki. Daj potom infosku do placu. Denny, takze 20.9. porovname miery a tak, i ked ja vysledky z AFP budem mat az niekedy na konci septembra, no vlastne do 2 tyzdnom od odberu. Confused A to NT nemam ani ja nikde poznacene, ked to tu baby rozoberali, volala som dokimu a povedal mi ze moc citam, ze na najblizsej poradne mi to vysvetli a este mal aj poznamku, ze pozrieme aj nosovu priepazku? dufam, ze som to nepoplietla. Takze to NT nerobi to fakt kazdy lekar, zalezi to na jeho praktikach. Rolling Eyes Chcela som sa spytat este k tym AFP testom, niektora ste tu pisali, ze idete uz v tychto dnoch. myslela som, ze sa robia zhruba v tom 16 tt. nie je to tak? Shocked No a co sa tyka znameni, ja som baran - ako vysity, manzel rak, alexandra je škorpion a babetko by malo byt rybicka. tak uvidime. ale ja na znamenia nejako neverim. Wink ritta, ozik , este ma napadlo, neprezradis, v kt. farm. firme pracujes? ja v Zentive. No zabky idem sa tu rozpozerat, dnes som sice prisla ovela skor, muzik isiel do skolky s malou, ale nejako to tu ani nevidno. Ale zase skor aj odidem, mame rodicko. :D Tak sa drzkajte a opatrujte bruska. ahojte

 

06.09.2006 09:09

Anonymous

Zdravím Vás! Preberali ste tu výtok, tak aj ja sa k Vám pridávam. Mám ho presne taký istý ako spomínala Fazuľka. Mám však ešte jeden problém a ten ma trápi viac ako ten výtok. Začínam mať vystúpenú zlatú žilu a ani neviem ako to mám slušne napísať, ale takmer vždy po obriadení sa (viete po čom), si ju poraním až do krvi. Tej krvi nie je síce veľa, ale predsa tam je a to ma znepokojuje. Zatiaľ ma to nebolí, ale ako vravím, tá krv mi vadí. Asi sa na najbližšej poradni (21/9/06) o tom poradím s lekárom. Viete mi niektorá poradiť, čo s tým? Ďakujem.

 

06.09.2006 09:10

Markíza

Anonymous: Zdravím Vás! Preberali ste tu výtok, tak aj ja sa k Vám pridávam. Mám ho presne taký istý ako spomínala Fazuľka. Mám však ešte jeden problém a ten ma trápi viac ako ten výtok. Začínam mať vystúpenú zlatú žilu a ani neviem ako to mám slušne napísať, ale takmer vždy po obriadení sa (viete po čom), si ju poraním až do krvi. Tej krvi nie je síce veľa, ale predsa tam je a to ma znepokojuje. Zatiaľ ma to nebolí, ale ako vravím, tá krv mi vadí. Asi sa na najbližšej poradni (21/9/06) o tom poradím s lekárom. Viete mi niektorá poradiť, čo s tým? Ďakujem.
To som bola ja, ale odhlásilo ma.

 

06.09.2006 09:48

zuzkaMT

ahoj babulky, tak teda k narodeninam, ja som strelec, 19.12, a kludne to mozte dat do tabulky, som za. Markiza, ty a tvoj manzelik ste kedy narodeni?? no, moj chlap je 2.3 a je ryby, tak sa mozno nase male narodi na jeho narodky Laughing k tomu vytoku, ja mam tiez taky biely, skoro od zaciatku tehu, a myslim ze je to normal, aj som niekde citala ze je to ochrana proti infekcii aby sa nedostala k drobcovi, takze si myslim ze mozme byt bez strachu. k zlatej zile nemam zatial co povedat, toto ma zatial obchadza, nastastie Laughing Fazulka, si sa pytala na AFP testy, mne brali krv dnes a som v 15 tt, myslim ze sa to da urobit medzi 14-16tt, ale musi byt presne stanoveny den poslednej ms, lebo tie hodnoty sa menia a podla toho ako daleko si v tehu sa urcuju vysledky, tolko viem. babule, uz ste rozmyslali nad menami? mate cosi?

 

06.09.2006 11:34

Markíza

ZuzkaMT, ja som narodená 9/12, manžel 25/11 a syn 10/11. Čo sa týka mien pre bábätko, samozrejme, že sme to už preberali. Pre chlapca sa mi páči Adam alebo Kristián, ale moji chlapi uprednostňujú Adama. No a dievčenské meno je mierny kameň úrazu, pretože mužíkovi sa páči Kristína, ale v rodine už jednu máme. Nemá síce rovnaké priezvisko ako my, ale myslím si, že v kalendári je dostatok pekných mien, tak načo sa opakovať. Mne sa celkom páči meno Natália.

 

06.09.2006 11:43

Katuš

ahoj babulky:) Tak som prisla teraz domov.Bola som rano na krvicku na AFP testy a zajtra na obed si bduem volat po vysledky.....trosku sa bojim,dufam,ze to bdue vsetko ok.Ktosi sa pytal na ten odber,ze sa robi az v 16tt....ano,robi sa v prebiehajucom 16tyzdni,co znacize od 15tt+0 vyssie,mne kazala lekoska prist takto,doslovne,ako som to napisala:) Bolasom aj u zubarky,mam razitko v knizke,nic mi nenasla,iba trosku zubneho kamena medzi prednymi zubami,lebo tie mam krive a sa mi prekrizili,ale inak nic,taks om spokojna.Ja som uz kaz nemala asi 5rokov,sa tesim. Vytok....hm,mam aj ja,nezaostavam Smile je biely a nemam ho od zaciatku tehu,pozorujem ho tak od 3mesiaca asi,mozno od 2apol.....neviem presne,ale citala som,ze je to ok,tak sa nad tym nevzrusujem a som rada,ze aj vy ste mi zto potvrdili,ze to je ok. Mena.....no,kocky,nase babo ked bude dievcatko,bude na 99% Lucka,ale chlapec......netusim,na nicom sa nezhodneme,takze asi bdueme musiet mat dceru:))))

 

06.09.2006 12:29

ritta

Ahojki, tak ja som narodena 12.11. (škorpion) a malicke bude pravdepodobne rybka, meniny mam 30.10. (Simona) - pracujem vo firme ratiopharm Cool co sa tyka mien vybrali sme uz dievcenske - Barborka a chlapcenske vahame zatial medzi Samkom a Jakubkom Smile) Ja idem do druhej poradne buduci tyzden a na AFP testy 21.9. tak sa majte totalne v pohodicke, budeme mat kludne babatka :D ritta/Simona

 

06.09.2006 12:36

zuzkaMT

ahoj, je to sranda s tymi menami, mne sa najviac paci z dievcenskych Baborka uz od malicka, aj moja sestra sa tak vola, no keby sa nevolala, tak by som mala Barborku ja. My sme tiez rozmyslali nad Luciou, ale potom sme sa zhodli ze ak dievca, tak Ela. S chlapcom mame problem, moj drahy chce aby sa volal po nom, teda Jozko, ale ja nechcem davat mena po rodicoch, takze chlapcenske este stale hladame. Bodaj by to bolo dievcatko Rolling Eyes Rolling Eyes Exclamation

 

06.09.2006 12:52

jajka

Ahojte, tak sa idem trosku zapojit, ja som v znameni panny 22.9. a meniny Jana 21.8. My sa tiez chystame na AFP testy buduci tyzden v utorok t.j. 12.9. a dufam ze budu v poriadku. Testy sa vraj maju robit v 16 tt a ja budem prave vtedy 16+2 takze to sedi. Co sa tyka mien, tak ja mam jasno v dievcatku, bola by to Ivanka, a chlapca zatial neviem, paci sa mi Matusko. Ani jedno z tychto mien este v rodine vobec nemame, tak aj preto sa mi zdaju vhodne. Mne sa dnes v noci snivalo, ze som bola na uzv a Dr. povedal ze to bude dievcatko Razz Ja idem dnes kocky na to cvicenie pre tehotne, potom Vam dam vsetkym vediet co bolo a co som sa dozvedela.

 

06.09.2006 13:37

Ivka31

Ahojte dievcata. Tabulku som doplila o mena aj narodeninky, ale niektore vase mena som si len domyslela podla prezyvky. Potvrdte alebo opravne ma prosim, a ak som niekoho prekrastila, tak mi to prepacte. vymazavam neaktualnu tabulku - aktualna je na dalsej stranke

 

06.09.2006 13:40

Katuš

Ivka,super,ano,som Katarina:)

 

06.09.2006 13:49

Markíza

Ivka31, ja sa volám Adriána a narodná som 9/12 (nie 19/12).

 

06.09.2006 14:07

etna

Vidim, ze sa tu rozobera vela tem Wink No mna aktualne trapia strie a hladam ten najlepsi a zazracny prostriedok :D Citala som o roznych modrych indulonach, detskych kremoch, aj som pozerala nejake speci prostriedky, az mam z toho velku hlavu a neviem, co si napokon zaobstaram Confused Vcera som bola na 1. tehu cviceni. Mala som tam druhe najmensie brusko Embarassed Cvicenie bolo take "pianko", urcite maminy s velkym bruchom boli aj zadychcane viac nez ja. Takze neviem, ci si este nepockam a nebudem este cvicit standardne. Ale vratim sa aj k starsim temam. Ja mam vytok uz asi od oplodnenia/uhniezdenia. Pamatam si, ze som bola zmatena, co to zo mna tecie, ked uz pomaly cakam kramy (ved uz som mala aj bolestive prsia) a mali by prist suche dni Smile Smile A ono to uz boli tehu priznaky :D Trosku som sa pousmiala, ked som citala, ake mena sme vybrali pre dievcatka. Mam taky pocit, ze 90% marcovych babetiek budu Lucie :D My sme tiez nad tym rozmyslali. Uz sme aj pozerali zoznam mien, ale pri chlapcenskom sme bezradni Wink Inak ja mam narodeniny 12.3., takze babo bude pekny zivy darcek a budeme si doma plavat uz dve rybky. Aj ked sa priznam, ze toto znamenie mi nie je velmi sympaticke, lebo vsade sa pise, ake su ryby nestale, nepriebojne, s hlavou v oblakoch, nic lichotive Confused

 

06.09.2006 14:40

Ivka31

Tabulka je obnovena a cakam dalsie vase infosky dievcata.

 

06.09.2006 14:47

Ivka31

- my mame uz davno vsetko jasne, kedze planujeme tehotenstvo uz dva roky. Takze u nas vyhravaju Dominik a Dominika. Su to sice trosku dlhsie mena, ale naucili sa ich ine deti naucia sa aj nase. A na druhej strane by som bola rada, keby aspon meniny pripadli na nejaky letny mesiac.

 

06.09.2006 14:54

Ivka31

Neda mi nenapisat vam mj zazitok z pobytu v nemocnici (este v juli). Bola tam jedna mamicka v siedmom mesiaci a ta mala pripravene mena SARA-DŽESIKA, MARIA-LUJZA a pre chlapca DAMIAN-ALEXANDER. Je to iba moj nazor, ale zda sa mi dvne davat detom take mena. Prepacte ale pripada mi to ako trest pre dieta. Ak ma niekto iny nazor, odpustite mi prosim.

 

06.09.2006 14:57

Markíza

Myslím si, že najdôležitejšie je, aby sa krstné meno hodilo k priezvisku. Znie naozaj prinajmenšom komicky, keď sa niekto predstaví napr. Jessica Nováková alebo Vanessa Malá, atď.. Ale proti vkusu žiaden dišputát...

 

06.09.2006 15:26

Ivka31

Dievcata este sa vam musim pochvalit oblieckami do postielky co som si objednala. Zatial iba tieto jedny, lebo som zvedava na kvalitu. Mali by prist postou vo stvrtok, tak uvidim ake budu na zivo. Inak na mimibazare je kopec krasnych novych aj pouzitych veci - odporucam. OBLIECKY http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=271492

 

06.09.2006 15:34

meg1

Ahoj Ivka, k tym datam - ja sa volam Magda a som narodena 3.2., takze vodnarka :D

 

06.09.2006 16:28

jarus

Ahojte, dakujem k dalším blahoprianiam k narodeninám. K tabuľke- volám sa Jarmila, povolanie konateľ firmy (ináč som inžinier ekonómie) K menám - dievčatko Simona/chlapec Simon bez mekčeňa. Neviem ktorá z vás písala o strie, ja som pri malom od začiatku tehu natierala bruško a stehná s NIVEA BODY milk (tmavomodrý) a môžem povedať klop-klop že nemám ani jednu jazvu. Takže aj teraz som verná tomuto mliečku. Tak zatiaľ toľko. Pa-pa

 

06.09.2006 16:32

Katuš

Ivka,len ti chcem povedat...my sme cakali na nase babo 3roky,presne tolko sme sa snazili,aby sme boli traja a aj tak to chlapcenske meno je u nas kamenom urazu....nepomohli ani tri roky vyberania:)Takze budeme musiet mat asi Lucku:)

 

06.09.2006 16:34

jarus

Ešte k tým menám to chlapčenské mi prešlo ale dievčatko chce manžel po sebe Petru, ale dúfam že ho ešte presvedčím ale on určite dúfa v totiež. Mne sa ale nepáči dávať mená podľa rodičov a Petra meno sa mi vôbec nepáči. No musím na neho pomaliiiiiiiiiiiiiiiiičky, diplomaticky, tak ako to len my ženy vieme na naších mužíčkov ale je pravda že aj on je dosť tvrdohlavý. Len nech sú tí drobci zdraví. Keďže malého meno je na S aj druhé by som chcela aby sa na S začínalo.

 

06.09.2006 16:46

Ivka31

Katuš - tak to ti zo srdiecka zelam aby to bolo dievcatko. Ja mam neterku Lucku, ma 22 rokov a stale jej hovorime Lucka. Zda sa nam to vsetkym v rodine milsie ako Lucia. Ale asi to bude sila zvyku, ked si clovek zvikne a ani jej by to nevadilo, Lucia je dôstojné meno pre velku slecnu. Z chlapcenskych mien teraz leti Damian, Simon, Samko,Alex, no a mne sa paci aj Filipko. Ale manzel ma kolegu s rovnakym priezviskom a ten ma syna Filipa, tak by mali uplne rovnake obe mena.

 

06.09.2006 16:58

ritta

Ved s tymi menami je to tazke prave preto, ze vzdy sa niekto s menom, ktore sa mi pozdava najde a niekedy to veru je nie velmi sympaticka osôbka... preto sme vyberali mena s akymi sa nam nikto nespaja a podarilo sa :D - ja som dostala vzorku kremu Elastiq alebo tak nejak - urceny na prevenciu strii a ked som ho vyskusala, na druhy den som bola cela vyhazdana krupicovymi svrbivymi vyrazkami takze som uz aj doskusala a aspon nevyhodim peniaze do vzduchu ked som na neho alergicka... takze sa nadalej mazem overenym pletovym mlieckom Wink zatial som v poho, ale pupik mam zatial maly

 

06.09.2006 20:15

katinka

ahojte tehulky ja som si precitala nazor nejakeho lekara, ze ak ma zena sklon ku striam, tak sa jej spravia, aj keby sa do oleja nalozila Smile mne sa na brusku nespravili, ale na prsiach ano, asi preto, ze brusko rastie pomalsie. my sme mali pri prvom tehu naplanovanu zuzanku, tak ak to bude dievcatko, na 99% to bude zuzka. a chlapcenske meno este nemame. paci sa nam adam, ale tych je ako maku. moj manzel aj sef su narodeni v ten isty den len s niekolkorocnym rozdielom. obaja su ryby a toto znamenie je podla mna skvele. takze sa tesim na dalsiu rybicku. bude to pasovat k nasmu vodnarikovi.

 

06.09.2006 21:47

evik

ahojte bambulky, hlasim sa k vam z dalekych krajov Smile let sme zvladli v pohode, skoro som mala pocit, ze sa to malemu paci, aj ked pri vzlietani sa mi vsetko zaciernilo - to asi ten pretlak vzduchu... Kazdopadne, ked sme uz pri tych menach, ja mam zatial pre chlapceka mena Boris, Roman a Milan, pre dievcatko Slavka, Alenka/Lenka a Veronka Smile A datum narodenia do tabulky: 11.10., a moj ex je 7.3. - akby si to naplanoval... Smile)) papa

 

07.09.2006 09:37

miamia

Razz dobre ranko vsetkym marcovym tehulkam... Razz ja som tiez "marcova"aj ked babo sa mi moze vypytat samozrejme aj skor Rolling Eyes termin mam 1.3.2007.mozem sa k Vam pridat babulky? Confused:

 

07.09.2006 10:32

Kačena

Ahojte budúce maminy! Dlho som sa neozvala, ale mám od Vás všetko prečítané. Dokončovala som rigoróznu 130 stranovú prácu, takže na takéto písanie my už nezostalo čas. Včera som bola na štvrtom sone, chvalabohu všetko dopadlo fajn. Malé spalo, takže žiadne pohyby, iba také prevaľovanie. Na fotke, ktorú urobil dr. mám jeho riťku a hlavičku s uškom. Za 2 týždne idem na krv-AFP a o týždeň potom na ďalšie sono. Už teraz sa teším aký bude drobec. Ivka, môžeš potvrdiť moje meno-Katarína, a dátum nerodenia mám 17.6., čiže ako vidím v tabuľke prví blíženci. Kočky a k tým menám. My máme dohodnutú s manželom Dianu, Patríciu a chlapca asi Michala, alebo Martina. Ešte uvidíme Laughing Hlavne aby to bolo zdravé! Zatiaľ prajem krásny zbytok dňa! :D :D :D

 

07.09.2006 10:48

miamia

pozeram ,ze mate peknu tabulku s prehladom mien,veku,termin porodu a zamestnania...ak ma k sebe prijmete ,tak ja som Maria,22rokov[3.5.datum narodenia],termin porodu 1.3.2007,nezamestnana a momentalne som v Nemecku...to tam pravdepodobne do tej tabulky zapisuje Ivka...tak ,ak ma zapises ,tak dakujem...

 

07.09.2006 11:15

Anonymous

Ahoj babulky,ja len narychlo z prace.... vysledok z AFP - negativny,vsetko je ok:)velmi sa tesim:) Katus nechce ma to v praci prihlasit:((

 

07.09.2006 11:20

miamia

Katus tak to mas super...gratulujeme...my ideme na tie testy 20.9....a straaasne kvoli tomu stresujem... Rolling Eyes

 

07.09.2006 11:24

Ivka31

Ahojte dievcata. Zdravim vas dnes, ma byt vraj 29 stupnikov, tak som zvedava. U nas sa hovori, ze tych 29 bude urcite, ale len v Súči - v Hornej 15 a v Dolnej 14. (nechcem uraziť Súčanov) Snad to tak nebude a my si uzijeme pekny teply dnicek. miamia .... prikladám sem tabulku, aby si nám doplnila este nieco o sebe. A urcite ta tu radi uvidíme. O 2 STRANY DALEJ

 

07.09.2006 11:32

miamia

prezyvka miamia,meno Maria,vek 22,narodky 3.5.,tp 1.3.,mestoNemecko[momentalne],zamestnanie-nezamestnana[momentalne ale pracujem na tom xixi Embarassed ]deticky nemam .toto bude prve.... Razz

 

07.09.2006 11:48

Ivka31

..... ta tvoja prezyvka je mi strasne znama. Nechodila si doteraz na nejake ine forum na babetku ? (dlhodobe snazilky alebo tehotenske priznaky ?)

 

07.09.2006 11:51

miamia

ja som zalozila forum babatka 2007 na tehotenstve a porod...ale vobec to tam nefunguje kedze ja som este nevedela o tomto fore ale odporucili mi ho...a prispievam tak vsade...a bola som aj snezilka niekolko mesiacov... Rolling Eyes

 

07.09.2006 11:54

Ivka31

... Si v Nemecku sama alebo s muzickom (s priatelom) ? A ako dlho si tam ? Ak som moc zvedava, tak moje otazky ignoruj.

 

07.09.2006 12:00

miamia

s priatelom...nie si moc zvedava...ja som rada ked si mam s kym pisat nudim sa tu ,lebo teraz som tu sama...iba s pudlickom ... Wink

 

07.09.2006 12:11

Ivka31

..... z akeho mesta na slovensku si, mozno by sa mi to este zmestilo do tabulky. Ja som z Trencina a som doma na PN este asi 2 mesiace.

 

07.09.2006 12:12

miamia

ale o chvilku pride mily a idem si kupit nejake botasky Razz lebo sa mi nejkao zvacsuju nohy... Embarassed dufam,ze neskoncim z 39 na 42...xixi Rolling Eyes a hlavne ideme sa napapat lebo dnes konecne nevarim a az na veceru mu nieco pripravim...pravdepodobne steak... Wink

 

07.09.2006 12:15

miamia

zo Zvolena...a preco si na PN mala si problemy?

 

07.09.2006 12:33

Ivka31

Minuly rok som potratila a teraz som mala tiez prve tyzdne bolesti v podbrusku. Naviac uz mam 31 rokov a problemy s otehotnenim. Tak sme to s doktorom nechceli riskovat a radsej ma nechal doma s hormonalnymi tabletkami. Tie sa vkladaju tam dolu 3x za den a v praci by to bol asi problem (kedze sa potom ma lezat). Keby som ta nestihla ked pojdes na obedik, zelam dobru chut a uspesny nakup.