1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99

marec 2007

30.06.2006 10:50

Sylvi

Sylvi: Tehulky, este nieco ma napadlo: kyselina listova. Uzivate uz nejaky pripravok s obsahom kyseliny listovej? Kedze mam ist k lekarke az o tyzden, tak ma napadlo, ci by som s tym nemohla zacat uz teraz Idea Co si o tom myslite Confused:
Tak este raz ja, urcite ju zacni brat hned. Kup si v lekarni, napr. Jamieson, tusim tak sa ta firma vola, ta je bez predpisu. V takej flasticke, ako vitaminy. Ale cistu ju ber. Zmiesane vitaminy stacia po prvom trimestri, kedy vysadis kyselinu listovu. Je velmi dolezita!
a GRATULUJEM Smile Smile Smile

 

30.06.2006 10:55

gigina

Sylvi: Tehulky, este nieco ma napadlo: kyselina listova. Uzivate uz nejaky pripravok s obsahom kyseliny listovej? Kedze mam ist k lekarke az o tyzden, tak ma napadlo, ci by som s tym nemohla zacat uz teraz Idea Co si o tom myslite Confused:
Tak este raz ja, urcite ju zacni brat hned. Kup si v lekarni, napr. Jamieson, tusim tak sa ta firma vola, ta je bez predpisu. V takej flasticke, ako vitaminy. Ale cistu ju ber. Zmiesane vitaminy stacia po prvom trimestri, kedy vysadis kyselinu listovu. Je velmi dolezita!
a GRATULUJEM Smile Smile Smile
Nemas za co. Myslim, ze uz ani nie, len davat na seba pozor Wink . keby mi nieco napadlo, ozvem sa, ale myslim, ze nebude treba, uz tu mate mamicku s tiez cerstvymi spomienkami na tehotenstvo. :D Aj ja gratulujem KattyBa :D .

 

30.06.2006 11:12

KattyBa

Dakujem za privítanie a naozaj mám ešte v živej pamäti ako som preživala prvé tehotenstvo.Tak uvidíme aké bude toto.Pri Val mi celé teho nič nebolo,tak budem tajne dúfať,že ani pri tomto malom človiečiku.Teraz to bude iné,viem,už tu bude so mnou malá a nebudem mať čas iba na seba,ale o to viac sa budem tešiť. Kávu som ja pila celé teho a aj teraz,ked ešte malú kojím pijem dve slabučké kavy a vôbec to nevadilo.A kys.listovú som nebrala,ale viem,že je to dobré a malo by sa začať brať už pred plánovaným otehotnením.Ak je plánované. U nás druhé plánované zatial nebolo,chceli sme počkať tak kým bude mať Val tak dva roky,ale už je to tu.

 

30.06.2006 11:16

gigina

KattyBa: Dakujem za privítanie a naozaj mám ešte v živej pamäti ako som preživala prvé tehotenstvo.Tak uvidíme aké bude toto.Pri Val mi celé teho nič nebolo,tak budem tajne dúfať,že ani pri tomto malom človiečiku.Teraz to bude iné,viem,už tu bude so mnou malá a nebudem mať čas iba na seba,ale o to viac sa budem tešiť. Kávu som ja pila celé teho a aj teraz,ked ešte malú kojím pijem dve slabučké kavy a vôbec to nevadilo.A kys.listovú som nebrala,ale viem,že je to dobré a malo by sa začať brať už pred plánovaným otehotnením.Ak je plánované. U nás druhé plánované zatial nebolo,chceli sme počkať tak kým bude mať Val tak dva roky,ale už je to tu.
Katty, to je nahodou super, ze vam to takto vyslo, ja si teraz hovorim, ze by bolo pre moje baby lepsie, keby mali mensi vekovy rozdiel, aj ked maju len dva a pol roka. Aj tak by bolo este lepsie mensi, boli by uz teraz partacky. A druhe tehu je ozaj ine, prve je vzdy prve a vynimocne, ozaj to rpeziva clovek intenzivnejsie, ale zas to druhe rychlejsie ubieha. A uz vas ozaj necham Wink .

 

30.06.2006 14:29

KattyBa

Jej a ešte aby som sa predstavila Smile Volám sa Katarína a mám skoro 30 rokov,máme 10 mesačné dievčatko Valentínku a náš tatino bude mať 33 rokov a bývame v Ba.Teraz som na materskej a celkom si to s Val užívame.Začala teraz práve chodiť za ruky,tak budeme mať čo robiť,aby sme ju ustrážili.Je to malý poklad. Tak sa teším na vás dievčatá a aj na nové tehulky.Držte sa a ked mi Val dovolí,znova si sadnem ku compu a prečítam si čo ste popísali.

 

30.06.2006 14:41

Katuš

Ahoj babulky,vitam nove tehulky:) Ja som dnes totalne nemozna,som po necnej a mali sme pernu noc,lietalo sa celu noc,najdlhsia prestavka bola 20minut,takze som znicena ako keby som celu noc orala.....tak vas tu len citam jednym ockom a ani pisat sa mi nechce:( Ale slubujem,ze ked si oddychnem,taksa polepsim:)

 

30.06.2006 14:45

Katuš

a este tickerik

 

01.07.2006 13:05

Anonymous

Ahojte babenky Dnes sa k vam pripajam aj ja, rano som si robila test a ukazali sa mi //. Este som z toho zmatena, ale velmi sa tesim ... a aj bojim zaroven, ci bude vsetko OK...

 

01.07.2006 20:05

Katuš

Ahoj Evi, vitaj:)Nebojkaj,tymi pocitmi sme presli vsetky,o par dni uz bude len radost...aj ked nepoviem blbost...ale ja aj teraz, a to to viem uz 10dni sa sem tam tak akoby laknem.....toho,co bude,ci to bude ok a ako to zvladneme....ale to asi k tomu patri:)

 

01.07.2006 21:34

KattyBa

Ahojte dievčence. Valentínka spinká,unavená s celého dna a ja teda tiež už vela nevydržím,ale musela som nakuknúť čonové. Tak sme mali dnes celkom príjemný den.Boli sme oznámiť svokrovcom radostnú správu a svokra ma predbehla,že ona to na mne videla a vravela svokrovi už pred pár dnami,že čakáme bábo.Tak sa potešili. Dnes ráno pri káve mi prislo dost zle a ani som ju nemohla vypiť.A ked si svokra varila kávu tak tak isto.Tak som asi skončila moje kávičkovanie.No nič,len aby to nebolo niečo horšie. A ako sa máte vy dievčence?Vítame novú mamičku.

 

02.07.2006 20:05

simča

Ahoj babenky. Môžem sa pridať medzi vás? Po 8 mesačnom snažení, konečne //.Predpokladaný termín : 4.3.2007.

 

02.07.2006 21:58

Anonymous

ahoj koculky,Simi vitaj, aj vam to tu tak blbne?Ja som od rana nemohla pridat prispevok:(Katuš

 

03.07.2006 21:53

janica27

caute kocky.. az sa hanbim ze ja ako zakladatelka tohto fora som sa tolko neozyvala.. ale bola som par dni mimo a okrem toho.ema bola nejaka nerva z toho tepla tak som sa ani nezastavila.. ale som rada ako sa nam to tu utesene rozrasta.. zatial len prihodim fotku emky.. cez vikend sme mali pol roka :D

 

06.07.2006 09:56

ti chlapi...

evik

Ahojte babulky... ako sa mate? Mne je velmi smutno, lebo priatel sa k tej radostnej sprave postavil velmi zle.. Mam taky zly pocit, ze nas uz aj necha samych. Nechapem ako nam to mohol spravit..

 

06.07.2006 12:33

evik

Ozaj, a uz ste boli vsetky u doktorky? Ja este nie, ale chystam sa na buduci tyzden...neviete mi poradit, ake vysetrenia mam ocakavat? Dakujem cmuky

 

06.07.2006 14:11

Sylvi

Caute tehulky, tak sa vam po dlhsom case znovu hlasim. Ako sa vsetky mate? Co mate noveho? Vitam nove tehulky: Evikuk, Simču a Evik. Ostatne som uz privitala :D . Evik, ja som este u lekarky nebola. Nemala volny termin, ale idem tam zajtra Razz . Velmi sa tesim Laughing Laughing Laughing . Je mi velmi luto, ze sa tvoj priatel k tejto krasnej zalezitosti postavil takto Confused . Vase baby je neplanovane alebo sa zlakol Confused: Confused:

 

06.07.2006 14:31

evik

Ahoj Sylvi Smile no, bolo to neplanovane, oboch nas to zaskocilo, ale ja som sa z toho tesila, on je z toho nestastny... momentalne sa uz ani ja neviem z toho tak tesit, skor mi je smutno z toho , ze sa k tomu tak postavil. Stale musim mysliet nato,ako to bude byt slobodnou mamickou (davam tej slovencine, heh). Nikdy by som si nedala zobrat babatko! Teraz sme tehulky naraz so sestrou, len jej sa postastilo o 3 mesiace skor Smile) Hihi, tak mi dava rady do zivota moja mladsia sestra!

 

06.07.2006 15:19

Anonymous

Evik, ak sa Tvoj priatel k tomu postavil takto......je to smutne Exclamation Ale ak Ti mozem povedat svoj nazor z toho co tu pises..... vyjadrila si sa, ze by si si babetko nikdy nedala zobrat. TAK SA TES :D :D :D . Ja viem, ze Ti musi byt urcite smutno aj mne by bolo a velmi ale vies, tie chvile ktore prezivas teraz sa uz nevratia..... Drzim Ti prstiky a dufam, ze ti bude zajtra lepsie.

 

06.07.2006 15:21

Sylvi

Evik, ten anonym som bola ja. Zabudla som sa prihlasit Embarassed

 

06.07.2006 16:56

evik

hihi, Sylvi, to nevadi, aj mne sa to uz stalo Laughing Diky za potechu, ja sa snazim tesit, len je to este moc cerstve a tak ma to sem-tam prepadne.Mas pravdu, prve tehu si vychutnam len raz Wink Len som sa potrebovala o to s niekym podelit... Drzim ta zajtra palce u doktorky, nech ma pre teba len same dobre spravy! :D A daj vediet ako si dopadla!

 

07.07.2006 07:26

Katuš

ahoj babulky, tak ja nejako nic netsiham....som stale v robote:(Ale dnes idem az do nocnej,tak hadam budem mat trosku viac casiku. U nas nic nove,vsetko ok,akurat sme mali jednu noc,co som presedela na zachode ,ale neviem,z coho to bolo.....nastastie to uz preslo Smile Bavili ste sa o lekaroch...no,ja som tiez este nebola,mne ked 22.6.oznamovali vysledok z krvi,tak mi povedali,ze o mesiac sa vidime na uvz...takze asi tak.Chystame sa tam v tom tyzdni od 17-21.7. ale mozno aj hned v pondelok,lebo ja sa uz velmi tesim a som zvedava,ci je vsetko ok a tak .....a hlavne,ci je tam len jedno babo......moja svokra je totiz z dvojciat,aj v babkinej rodine boli dvojicky,a po takmer 3rocnej hormonalnej liecbe to tiez vyzera zaujimavo......tak som zvedava,no dufam,ze je jedno,uplne nam bude stacit:)Aj ked na druhu stranu.....ked budeme chciet druhe,tak by sme nemuseli zas podstupovat tu liecebnu torturu,mali by sme doma dve jednym vrzom :D no,ved uvidime.Zelam vam vsetkym pekny dnicek

 

07.07.2006 08:28

evik

Ahoj Katus Smile ja som dnes bola prvy raz u lekara, len som chcela, aby mi tehu potvrdil alebo vyvratil. A tak mi povedal, ze uz som v siedmom tyzdni a datum porodu vyratal na 28.02.... a 31.07. idem na sono. Len sa mi to zda akosi vela, ja by som povedala, ze som len v 5. Hihi, podla mojich vypoctov... Ako sa vlastne rata po spravnosti? Nevies? Dvojicky? juuuuj , to si ani neviem predstavit! Hihi. Nuz, ale ked ste sa s tym tolko natrapili, tak by to mozno bolo aj lepsie! Papa

 

07.07.2006 09:30

Katuš

evik: Ahoj Katus Smile ja som dnes bola prvy raz u lekara, len som chcela, aby mi tehu potvrdil alebo vyvratil. A tak mi povedal, ze uz som v siedmom tyzdni a datum porodu vyratal na 28.02.... a 31.07. idem na sono. Len sa mi to zda akosi vela, ja by som povedala, ze som len v 5. Hihi, podla mojich vypoctov... Ako sa vlastne rata po spravnosti? Nevies? Dvojicky? juuuuj , to si ani neviem predstavit! Hihi. Nuz, ale ked ste sa s tym tolko natrapili, tak by to mozno bolo aj lepsie! Papa
Evik, juj,no daj pokoj,nam staci aj jedno.....s dvoma si to neviem predstavit.S jednym hej,ja mam o 10rokov mladsieho brata a ked bol malinky,tak som ho okrem kupania obriadovala ja.....a to od prveho dna,co dosli z porodnice.Som ani mamu nechcela k nemu pustit:)Asi sa to na daco aj zide:))) No,ako sa to rata,teda tie nase tyzdne....tazko povedat,ale poviem ti to takto....moja posledna mrcha bola 25.5.,ak to ratame od nej,tak sme vcera zacali 7tyzden,to znaci,ze sme 6+1 dnes.Zadarilo sa nam 8.6....ak vies,kedy sa to podarilôo,tak kt omu terminu +2tyzdne.Ked ti dal termin 28.2.tak to by si mala byt o jeden den popredu ako ja,cize 6tt+2 dneska.Mne tovychadza na 1.3.:)Inak,vypocet podla mrchy je na www.rodina,cz,tam to vyhodi,aj v ktorom si tyzdni,ale tam vyhadzuje realny tyzden vyvoja babetka,nie taky klasicky,takze tam by ti vyslo ze si teraz 5tt,tak ako si si to aj ty spocitala....ja tusim dnes pisem ako tatar.Ak si ma nepochopila,nic si z toh nerob,moja chyba,mam sa vyjadrovat normalne:)

 

07.07.2006 09:43

evik

Diky, Katus, myslim, ze som pochopila :D A vyratala si to uple spravne, ja som mala poslednu mrchu 24.5. a tulili sme sa s priatelom (uz vlastne expriatelom) 8.6.... a potom 22.6., ale asi to bude ten prvy termin, ked sa to zda aj doktorovi. Raz sa tesim a raz placem, ani neviem, ci je to kvoli buriacim sa hormonom, ci od strachu, ze som v tom zostala sama. Hihi, veru, skusenosti sa ti zidu, aj ja uz mam nejake, este z cias, ked som bola au-par - starala som sa o dvojicky od narodenia :D

 

07.07.2006 13:00

Sylvi

Ahojte dievcata, tak uz som bola u lekarky. Vsetko je v uplnom poriadku :D :D Laughing . Bol so mnou aj moj priatel a pani doktorka bola uplne super. Sice sme tam toho este vela nevideli ale aj tak sa velmi snazila. Povedala, ze ked prideme na buduce, tak uz to bude ovela lepsie. Hlavne, ze je vsetko v poriadku. Fuuuf, velmi som si vydychla. Na krv atd idem v pondelok rano a sestricka ma potom objedna do poradne. Pani doktorka mi vypocitala termin 06.03.2007 ale neakceptovala fakt, ze ja mam 25-26 dnovy cyklus. Povedala, ze pri dalsom ultrazvuku sa to upresni Confused: . Aj tak mam pravdu ja Wink Wink , ved presne viem co a ako Cool . Takze pohoda. Katuš, zaujimalo by ma aka je u vas pravdepodobnost dvojiciek? Podla toho co som citala, tak asi dost vysoka, hlavne kvoli tej hormonalnej liecbe alebo sa mylim? Evik, naozaj Ti drzim prsty a VERIM, ze budes v poriadku aj ked si na to zostala "sama". Urcite niesi uplne sama, ved mas rodinu a hlavne si spominala svoju sestricku-tehulku :D . Tvojmu dietatku velmi neprospieva, ked sa velmi trapis.....moja doktorka mi dnes okrem ineho povedala: Hlavne sa musite vela smiat a byt v pohode, aby vase babatko bolo stastne a spokojne, ked sa narodi. TAKZE Wink Vsetky vas pozdravujem a prajem prijemny vikend.

 

07.07.2006 13:54

Kačena

Ahojte tehulky! Pridávam sa aj ja dnes k Vám! Sme tu väčšinou samé Kataríny, takže dobre zapadnem aj ja! Ja som sa snažila otehotnieť 4 roky a konečne nastal čas. Prekvapujúce boli vyšetrenia že ja aj manžel sme úplne zdraví! Takže teraz je to o to väčšia radosť!!! Termín by mal byť 7.3.2007, tak sa teším! Teším sa aj za Vás ostatné že Vám to vyšlo

 

07.07.2006 15:17

evik

Vitaj medzi nami Kacenka :D Je uzasne, ze vam to konecne vyslo! Sylvi: Diky za povzbudenie :D Ja viem, ze v tom nie som uplne sama, len mi to tak niekedy pripada, lebo ani nasi o tom este nevedia. Ale dnes idem domov a poviem im tu radostnu spravu! Veru,aj sestricka u lekara mi dnes povedala, ze sa mam tesit, ze prve tehu je strasne krasne :D Tak sa budem snazit! A ked by som zase raz padala od smutku na drzku, tak ma povbudite, ci nie? Prajem vam krasny vikend babenky!

 

07.07.2006 18:40

Katuš

Sylvi,juj to je fajn,ze je vsetko ok:) Hi,no dvojicky u nas.....moja svokra ma sestru dvojca,moja babka mala v rodine tusm tety dvojcata.....a aj nejaky jej synovci z druheheo kolena su dvojcata....a k tomu ta hormonalna liecba dlha....no,dufam,ze to bude len jedno:)Aj sa hanbim,ze tak dufam,ale popravde,jedno mi bude uuuuuuplne stacit,naozaj:)

 

07.07.2006 18:43

Katuš

Kacneka, ahooooooj,vitaj medzi nami:)Hi,ozaj je nas tu prevaha Katarin,tusim to bolo velmi popularne meno Smile Nam sa zadarilo po 35mesiacoch,takze viem,aka je tvoja radost velka,preto sa velmi tesim s tebou,ze konecne vam to vyslo.My sme zdravi neboli...teda,muuzik na 100%bol,ale ja som mala cysty na vajecnikoch a cyklus ...no,ako sa mu chcelo:(ale podarilo sa,dnes lekari dokazu zazraky:)))

 

07.07.2006 20:36

simča

Ahojík dievčatá. Evik, držím ti palce, rozhodla si sa správne, určite to nebudeš ľutovať. Ja som dnes bola na sone, ale stále vidieť len gestačný váčok 13 mm. Lekár sa vyjadril, že je skoro povedať, či to bude prosperovať. Dosť ma to zaskočilo. Mám ísť ešte o týždeň na kontrolum, či to rastie. Podľa sona 5/3, podľa ovulácie by to malo byť 5/5. Dal mi aj Duphaston na podporu tehu. Inak babenky, a čo vaše príznaky, mne začína byť špatne a som unavená a bez života. A čo vy? Ja sa bojím aj tešiť, aby to dobre dopadlo. Rodinka to vzala v pohode, ale boli trochu zaskočení.

 

07.07.2006 21:00

Kačena

Ahoj Simča! Aj ja som dosť unavená a zhoršuje sa to zo dňa na deň. Včera som v pohode absolvovala prechádzaku a dnes tá istá cesta...no hrôza. Stále behám na WC, ale inak v pohode. Uvidíme čo nás ešte všetko čaká... Rolling Eyes Pekný večer! :D

 

10.07.2006 08:58

zuzkaMT

ahojte tehulky, som spat z dovo, bolo super, co vam budem hovorit... pocasie dobre, more super, ubehlo to strasne rychlo, aj som si dobre oddychla, aj som sa trochu bala ci si nieco neurobim, takze slnku som sa aj vyhybala, ale inak to stalo za to. Laughing Laughing vitam vsetky nove mamicky, sory, este mam z tych mien chaos, ale vidim ze same Katarinky a Evky. drzim vam palce. niekde som tu videla otazku na kyselinu listovu.. ja beriem Calibrum Baby Plan, ak vam to pomoze pri rozhodovani, ale viem ze podobnych pripravkov je viac. Wink na sono sa chystam buduci pondelok, to budem akurat 8 tt 1d, tak som zvedava co tam uvidim Shocked zle mi nebyva, len obcas ma bolieva brucho tak ako pred mrchami, ale doktorka povedala ze to je normal tak asi do 12 tt, tak si z toho velku hlavu nerobim.

 

10.07.2006 12:16

Sylvi

Ahojte, tak sa konecne po vikende hlasim Laughing . , srdecne ta medzi nami vitam :D . Evik, ako sa mas Confused: Uz je ti lepsie Confused: Ako reagovali tvoji rodicia Confused: Katus, takze este tyzden a zistis, ci to bude jedno baby alebo dve Wink , vsak? No uz ci to bude tak alebo onak, nech je vsetko v poriadku. Chcela som sa opytat: Nevadi ty ze pracujes na zmeny Confused: Nieje to pre teba teraz velmi narocne Confused: . Vitaj spat zuzkaMT - to je fajn, ze si si takto super oddychla. Ja sa mam celkom fajn. V piatok a v sobotu ma trochu napinalo alebo WC som z tohto dovodu navstevovat nemusela. Akurat, moj priatel mal z toho trochu srandu Twisted Evil . Tvrdil, ze to vyzera dost komicky Wink . Kracas si kracas a zrazu ta zacne napinat. Kedze mi okrem toho nic viac nebolo, tak sme sa potom na tom smiali spolu. Na WC ale musim chodit dost casto. Uz mi to zacina ist na nervy, pomaly sa bojim ist niekam von, lebo co ked mi bude treba piskat Embarassed . Dufam, ze sa to zlepsi. Inac v sobotu som si uz bola kupovat nove podprsenky...... musela som Embarassed , z tych ktore som nosila doteraz mi uz vsetko vyliezalo Laughing Ako ste na tom vy? Tak uz musim ist pracovat. Trdze sa tehulky a dajte vediet ako sa citite. Pekny den :D

 

10.07.2006 13:31

Anonymous

ja len v rychlosti,lebo som nakukla z roboty... SYLVI-no,robim na smeny,ale ked nie je ziadna mimoriadka,teda ak nevypadne kolegyna,tak si odrobim dennu,dennu,nocnu a mam 5dni volno,takze je to zatial v pohodke.Ked dojdem z nocnej,a poobede okolo 4.30 muzik z roboty,lahneme si a spinkam,takze oddychujem,ako sa len da.Ale....tento mesiac dokoncim nocne,mam este dve,to sa da,a v auguste mam dovolenku 14dni a potom mi vychadzaju tiez iba dve nocne.Ak nebude lekarka trvat na skorsom ukonceni nocnych,tak s nimi koncim 1.9.,budem robit iba denne,asi tak,ze dve denne,dva dni doma(alebo aj tri,ak budem mat dost odrobenych hodin v mesiaci). Dakto sa tu pytal na tie dvojcata.....ano,este tyzden a budeme vediet na com sme...uf....az mi vzdy stiahne zaludok,ked na to pomysli.....ale hlavne preto,ci bdue vsetko ok.......nech ich je,koko chce,tych drobcov:)Hi,len ci bduem takyto hrdina aj potom,ked mi povedia,ze ich je viac,ako jedno....Smile)))))

 

10.07.2006 17:29

Kačena

Sylvi, napíš v ktorom si týždni, alebo si tam vlož "metrík" a on to ukazuje potom automaticky. S tými podprsenkami je to sranda! Ja som v 5 tt. a nestíham sa diviť. Ale u mňa je to super, môžem doma chodiť ako chcem, lebo mám prázdniny! Poobede musím ísť na hodinu spať, inak by som potom zaspala aj postojačky. Pripadám si ako mimino. Zatiaľ sa majte! Laughing

 

11.07.2006 08:35

Sylvi

Ahojky Kacenka, kedze som uz bola u lekarky, tak si tam ten "tickerik" mozem pripojit.... Skuska :D

 

11.07.2006 08:49

Sylvi

Kačena, S tym spanim je to dost "sranda". Kedze ja pracujem, niekedy sa mi stane, ze ked pridem z prace, tak vobec niesom schopna komunikovat ako keby som bola uplne niekde inde Shocked . Usta ma vobec neposluchaju, niekedy sa mi podari povedat dobru blbost. Moj priatel sa potom na mna pozera so sucitom na tvari a iskrickami zabavy v ociach Twisted Evil a hovori: "Zlatko chod si ma chvilku lahnut, lebo uz nevies ani rozpravat." Akurat vcera som si zaumienila, ze pojdem z prace domov skor, aby som si mohla nerusene zdriemnut, no urcite Exclamation Exclamation Mala som taky naporovy den, ze som bola rada, ze som vobec dosla domov. Dufam, ze dnes to nebude take zle. Vsetkym vam prajem pekny den.

 

11.07.2006 09:20

fazulka

Ahojte babulky, vsetky vas moc pozdravujem a gratulujem k bruskam. Mozem sa k vam pridat? Vcera som zistila, ze som tehu, :D .Je to nase planovane tehotenstvo, velmi sme sa na to tesili, no ja som momentalne z toho mierne povedane mimo. Mame rozne zmiesane pocity. No ale samozrejme sa aj moc tesim. Manzelik to zatial este ani netusi, v sobotu ma narodky, tak chystam darcek, len neviem ci to vydrzim. Confused Doma mame uz jednu skoro 6 rocnu sikulku. U lekvara som zatial este nebola, chystam sa snad niekedy buduci tyzden, no podla poslednej menst. mi termin vychadza niekedy okolo 11.marca. Tak nam vsetkym spolocne drzim palceky, aby sme si v zdravi a v pohode vychutnali toto krasne obdobie... Wink :D

 

11.07.2006 11:02

Sylvi

Jeeej, ahoj fazulka :D :D :D Srdecne ta (vas) medzi nami vitam Wink . Zmiesane pocity Confused: Neboj je to v pohode, vsetky sme tym presli alebo este stale prechadzame. Vsak je velmi tazke udrzat taketo VELKE tajomstvo Confused: Exclamation No, budem ti drzat prsty. Ako to zatial zvladas? Mas uz nejake priznaky? Tak sa zatial maj a daj nam vediet co a ako.

 

11.07.2006 11:12

evik

Ahojte babulky, ako sa mate? Oddychli ste si cez vikend? Ja som bola po dlhsom case doma a ohromne dobre mi to padlo Laughing Zatial som to povedala len mamine, ta sa velmi potesila, aj ked uz kombinuje, ako sa vsetci pomestime do bytu - sestra, jej babatko, svagor, ja a babatko a nasi, hihi. Ocina sme zatial vynechali z tejto radosti Embarassed Juuj, a tiez chodim stale cikat a spala by som ako medved - len sa budim so zlym pocitom, ked sa mi sniva o byvalom... Ale to prejde, mozno aj jeho.. Babulky a uz sa vam snivalo, ci to bude chlapcek alebo dievcatko? Mne sa snivalo, ze to bude dievcatko a bolo take chutnucke Laughing Simca: aj mne lekar predpisal Duphaston a vitamin E, len mi k tomu nic nevysvetlil. Byva mi dost zle od zaludka, aj tebe? Neviem, ci je to z tehu, alebo z tych liekov... Rolling Eyes

 

11.07.2006 11:17

fazulka

Sylvi, dakujem za privitanie, si zlata. Razz Ano, je to veru velmi tazke udrzat take velikanske tajomstvo. Embarassed No ja mam z priznakom najma velmi citlive prsia, spala by som jak - no neviem to ani prirovnat a dnes ma teda aj preuzasne boli hlava. Twisted Evil otras, ale moze to byt urcite aj horsie, takze hlavu hore. Volala som dnes aj lekvarovi, povedal mi, ze mam prist tento tyzden no ultrazvuk, lebo potom ma 2 tyzdne dovolenku,tak som zvedava.....

 

11.07.2006 12:56

Ifcok

ahojte maminy, utesene sa to tu rozrastlo za tych par dni, co som sa sem nepozrela Smile uz stracam prehlad, kolko mamin tu vlastne uz je :D, ale gratulujem vsetkym kockam! ja som bola dnes na ultrazvuku a videla som "babo" - ma 7,3 mm a lekarka videla aj bijuce srdiecko (ja teda nie) ! no a ked sa mi podari naskenovat fotku, tak uz aj ju sem dam. takze zatial to vyzera vsetko v poriadku, mam si na seba davat pozor, ziadne bicyklovanie, kupanie a priapadne cvicenie len opatrne a tak. ale to aj tak nehrozi, lebo ked mozem, tak spim Wink a ked nespim, tak predychavam neposlusny zaludok .. kamoska, co ma teraz asi mesacne bejby hovorila, ze ak budeme prve 3-4 mesiace vela spat, tak budeme mat kludne babetka - a jej to vyslo stopercentne, takze sa urcite podla toho zariadim! kocky, drzte sa a aj vam prajem krasne fotecky!

 

11.07.2006 14:49

rea

Ahojte mamicky, nehnevajte sa, ze vam tu takto vpalujem, ale aj ja som marcovka, tohtorocna. Hoci povodny tp som mala 1.3., nasa Ejka sa narodila uz 24.2. Drzim vam vsetkym palce, nech vam vsetky vysetrenia a testy vyjdu v poriadku, nech sa vam vyhnu vsetky tehotenske neprijemnosti, nech si tento krasny cas vychutnate a hlavne nech sa vam stastne narodia zdrave babatka. Katus, inac to babenko, ktore mas na fotke pri mene sa straaasne podoba na moju, ked bola novorodenca.. drzte sa, baby

 

11.07.2006 17:54

simča

Ahojík tehuľky, Evik, aj mne býva zle od žalúdka a poobede ma dosť bolieva hlava. Či je to z Duphastonu netuším, ale v predchádzajúcom tehu mi tiež bývalo špatne, ale zdá sa mi že neskôr. Hlava ma nebolievala, tak neviem, čo to má byť. V piatok idem na sono, tak sa opýtam. ZuzkaMT, ty si už v 8tt a nebýva ti zle? Tak to ti závidím, tak to už snáď ani nepríde, držím palce, aspoň si to tehu môžeš vychutnať. Ja so už z toho vyčerpaná a nemám na nič chuť. Dúfam, že to už nepotrvá dlho a prejde to. Majte sa krásne, teším sa na nové správičky.

 

12.07.2006 09:05

zuzkaMT

ahojki mamuľky, Simča, ja som prave v 7tt, konkretne by to malo byt 6t 4dni, cakam do pondelka na to sono, som zvedava co mi povie doktorka. Zle mi nebyva, aspon teda nenapina ma, nevraciam, nemam problemy s rôznymi vônami :D , ALE, bolieva ma brucho, ako keby mi zacinali svoje dni, su to take krce alebo slabsie pichanie. tiez mi je takto divne ked sa najem, alebo ked som hladna, a hladna myslim tak, ze najprv nic a zrazu behom minuty by som jedla aj klince. Takze jedine co mi je je taka tazoba na zaludku, a je pravda ze najviac rano, poobede mam klud, vacsinou Wink ale je pravda ze po tom vlanajsom potrate sa viac setrim, ked mozem tak si nachvilu lahnem, aj ked v robote to nejde, alebo sa trochu prejdem, na wc chodim tak casto ako potrebujem, vecer idem spat ked to na mna pride, aj v polke filmu, snazim sa jest castejsie a menej, vela ovocia, a pijem. a vesela sprava, ako som pisala uz davnejsie, mam dve kamosky tehotne, jednej sa vcera narodila dcerka, akurat ked som s tou druhou bola von na zmrzke. a ako tvrdia ony, ubehlo im to straaaaasne rychlo, takze damy, hlavu hore, nic netrva vecne, ani nevolnosti, za chvilu bude dobre Razz Razz ako sa inak mate? komu je kedy zle, od coho? mate na to nejake zmiernovaky? zatial drzim palceky. Shocked

 

12.07.2006 10:17

Sylvi

Ahojte Babulky, zuzkaMT, mna uz tiez prestalo napinat :D a musim priznat ze to nebolo az take, skor srandovne. Viem, ze niektore maminky to maju naozaj tazke. Moja starsia sestra zvracala tak vela, az jej zlyhala jedna oblicka a to aj napriek tomu, ze sa snazila dostatocne pit. Takze ja sa velmi tesim, ze to znasam takto dobre (klop, klop). Tie bolesti a pichanie v brusku som mala aj ja, ale uz pomaly prestavaju, teda niesu az take velke, takze verim, ze aj u teba to coskoro pominie Cool . Pani doktorka mi hovorila, ze dietatko si robi miesto a preto tie bolesti. My sme prvy krat videli nase baby minuly piatok. Este nic nebolo poriadne vidno, teda pani doktorka videla, ale mi sme videli iba taky vacok Embarassed 31.07. mame ist do poradne a hovorila, ze vtedy uz bude vidno VSEEEETKO Wink . Tesim sa. Das mi potom vediet, ci ste uz videli toho viac Confused: Confused: Prosim, prosim :D . Pozdravuj od nas tvoje kamosky a hlavne tu, ktora to uz ma stastne za sebou....alebo pred sebou Wink Wink . Ako to tu tak citam, tak mam pocit, ze kazda z nas je ako zakliata spiaca krasavica Razz . Neviete nahodou kedy to skonci Confused: Confused: Vsetkym zelam pekny den, bez akychkolvek nevolnosti.

 

12.07.2006 10:44

fazulka

Ahojte tehulky, veru, veru, sme jak spiace princezne a ja sa takisto pripajam. Mne je zle od zaludka len tak mierne, obcas, ale zase nielen rano, ale aj vecer, ako napr. aj vcera. Ale vcera mi bolo celkovo zle, hrozne ma bolela hlava od rana, ze poobede som to uz nevydrzala a treskla som si cephyl - homeop., ale samozrejme mi to uz na tu bolest -asi az migrenu nezabralo, tak som si musela dat 2xparalen. juuuuj, dufam, ze som mohla. Confused preluskala som cely internet, tak som si ho nakoniec dala. ozik babky, viem, ze najlepsie je hlavne v prvom trimestri nebrat ziadne lieky, ale ked je uz najhorsie, tak sa nieco da? ved asi taka paradna migrena tiez nie je to prave orechove pre mimi. inak, ja si myslim, ze koncom prveho trimestra, by nam tieto tehu priznaky mohli aj pomalinky odozniet. Ja som pri prvom tehu ani nevedela, ze som tehu , tak si to teraz teda vychutnavam, asi aj za to prve. Crying or Very sad No a samozrejme ja som to vcera nevydrzala, kupila mini-bodynko a zabalila tehu test a povedala som to muzickovi a dcerke. boli hrozne nadseni, velmi, velmi sa tesili. jaaaj, bolo to krasne. dufam, ze dcerke radost vydrzi co najdlhsie a hlavne aj po prichode babetka. Cool tak idem trosku popracovat a potom vas pridem zase popozerat. tak sa drzkajte a strarajte o bruska... :D

 

12.07.2006 10:45

fazulka

preco sa mi schoval moj ticker-ik??? Crying or Very sad

 

12.07.2006 11:27

fazulka

tak , vlozila som sice dva nove, lebo ten povodny mi prchol niekde prec, tak dufam, ze tieto zostanu... Rolling Eyes

 

13.07.2006 09:18

evik

Ahojte bambulky Smile Ako sa dnes citite? Mne sa ani neda tak spat, ako mi byva stale zle, skoro by som povedala, ze coraz viac. brrrrr. Babenky, uz ste vsetky videli svoje babatka? Ja idem na sono prvy krat az 31.07. , tak som hrozne zvedava! Ake su nase babatka teraz asi velike?? :D Fazulka: Paralen si mozes dat na bolest hlavy, ale v ziadnom pripade nie Ibuprofen.. mozno by bolo najlepsie brnknut lekarke a opytat sa jej...pre istotu... Zuzka MT: Aj ja som hodne citila pichanie v podbrusku na zaciatku, ale teraz to uz citim len malokedy. Uvidis, aj u teba to coskoro prestane :D