1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

Deticky narodene v maji 2004

24.07.2006 19:34

Anonymous

Ahojte :D vidim,ze si vsetky uzivate teplucka vonku,ja som radsej dnu za zaluziami v takom pocasi Wink ale nevyhnem sa prechadzkam,Ela je strasne sidlo,tak je nam vonku predsa lepsie :D tolko uz keca,ze sa z nej riadne nasmejeme,v sobotu sme uz prerobili izbu,nainstalovali babatku postielku nech to mame ready :D keby nieco,Ela bola uplne hotova,co to tam narastlo a odvtedy sa neprestala vypytovat,kde je babatko teraz a co uz tam nespi,ked ma vsetko prichystane :D :D :D este musim povybalovat malinke veci z tasiek do skrine a hura rodit :D len dufam,ze tam nebude velmi teploooooo :D :D :D Petka/Petrik musi byt riadne sidlo,ale lepsie,akoby mali byt nejaki nunovia,co sa nepohnu mame od sukne,no nie?Len ich treba riadne strazit,to fakt...Ela nevylezie len tam,kde je mur :D

 

24.07.2006 19:35

bedpet

To som bola ja Embarassed

 

25.07.2006 10:23

Ludka

Anonymous: Ahojte :D vidim,ze si vsetky uzivate teplucka vonku,ja som radsej dnu za zaluziami v takom pocasi Wink ale nevyhnem sa prechadzkam,Ela je strasne sidlo,tak je nam vonku predsa lepsie :D tolko uz keca,ze sa z nej riadne nasmejeme,v sobotu sme uz prerobili izbu,nainstalovali babatku postielku nech to mame ready :D keby nieco,Ela bola uplne hotova,co to tam narastlo a odvtedy sa neprestala vypytovat,kde je babatko teraz a co uz tam nespi,ked ma vsetko prichystane :D :D :D este musim povybalovat malinke veci z tasiek do skrine a hura rodit :D len dufam,ze tam nebude velmi teploooooo :D :D :D Petka/Petrik musi byt riadne sidlo,ale lepsie,akoby mali byt nejaki nunovia,co sa nepohnu mame od sukne,no nie?Len ich treba riadne strazit,to fakt...Ela nevylezie len tam,kde je mur :D
Bedpet a kde chces ist rodit? tak ako minule?? potom mi das vediet ako tam bolo, ak by bolo nieco zle tak daj vediet ja to oznamim UNICEFu, ktory by im mohli zobrat licenciu....takze sa tesim na tvoje novinky z porodnice ak ides do Starej Wink baby aj vam sa tak v tej horucave nic nechce?? tu v Kosiciach uz neprsalo od 1.7. vsetka trava zozltla, no otras, ja chcem dazd...som nervozna z toho, rano sa budim cela spotena jak mys, nervozna...uf otras

 

25.07.2006 18:26

bedpet

No Ludka,este mi porozpravaj o teple :D ja chcem dazd ako nikdy,to je fakt nedychatelny vzduch,ja uz pre istotu ani nespim Laughing a ked si predstavim v porodnici ako bude fajne tepluuucko :D :D :D dnes som este k tomu vsetkemu prelozila skrine,nech ma babetko veci pokope a som mierne hotova,teraz do prace,tak to snad stastne prezijem bez porodu:))))) Chystam sa do Starej,tam mam lekara ako predtym,tak to nebudem komplikovat,snad bude vsetko ok,kazdopadne sa iste dozviete,nech uz to dopadne akokolvek...len neviem,ci nebudem rodit na chodbe,lebo je tam absolutna plnka,uz tie zeny davaju na vsetky mozne poschodia vraj,babatka prenasaju kade tade,no des,snad ma to nepostretne a vs bude ok Razz Idem ja popracovat,pekny zvysok dna,papa

 

25.07.2006 21:16

Petrouchka

U nas vcera vecer prsalo, bola poriadna burka, aj hrmelo a bliskalo sa, ale trvalo to len hodinku,ale aj to je daco, snad to dorazi aj k vam. Bedpet, drzim palceky, nejak to uz dotiahnes do uspesneho konca. Ja som sa tesila, ze bude dnes trosku chladnejsie, ale ani nahodou. Doobeda sme boli s dedkom na kupalisku, najprv sme Petka nevedeli dostat do vodly a potom z nej. Fakt, aky ochranny faktor davate detickam? Petko mal 20 a skoro vobec sa neopalil, ja som mala 6 a mam spaleny chrbat. A to som skoro stale bola s nim, iba raz, ked ho strazil dedko, som si bola zaplavat. Boli sme tam len 2 hodiny a taka som cervena ako rak Embarassed

 

26.07.2006 08:36

ha

caute baby, tak mi sme uz tiez z dovolenky. Prisli sme v pondelok vecer a amrio nam vcera odisiel na prazdniny na vychod. Bude tam az do buduceho tyzdna, no nervy. Vobec som nechcela, aby isiel, strasne mi chyba. Na druhej strane si trosku oddychnem. Normalbne sme s musom nevedeli, co mame robit, taky klud mame s jednym babom. Aj som stihla poupratovat, vybalit no vsetko vklude. Pri mariovi by som bybalovala asi tyzden. Ludka, malicka aka kocka, uz letela lietadlom. Krasna je, taly anielik. Bedpet, ty ma vzdy privedies do uzasu, kolko stihas, klobuk dole. MYslela som si, ze uz nepracujes a ty stale, aspon skolu prerusit na daake obdobie? Vobec si neviem predstavit, ako by som to na tvojom mieste zvladala. Domacnost, dieta, skola, praca.....si dokazom toho, ze clovek ked musi..ale ty asi hlavne chces. Strasne ti zavdim, ze o par dni uvidis malinke babenko. To ocakavanie je krasne. Dufam, ze to tiez niekedy zazijem. Petka, ty mas s petkom veselo.Ale aspon sa nenudis. Dokedy chces byt s nim doma? ANAJ, vy co nove?Dlho si tu nic nenapisala.....

 

26.07.2006 16:50

j+m

Caute babulky :D mna sa tak lahko nezbavite... Laughing v kniznici sa tu da chodit na net... tak v ramci prechadzok sem zabludime Laughing lebo mi strasne chybate. Mame sa fajn a uzivame si toto super teplucko... kazdy den sme v bazene a je nam lepsie ako na dovolenke Laughing obcas nieco pomozeme ockovi na dome... Do nemocnice som sa zatial nedostala, chvalabohu. Aj ked ma trapi ten vysoky tlak a opuchy, tak tam urcite skoncim... Aj ked tie opuchy su doma vyrazne mensie. Susanna je asi teraz na Slovensku... a ma to trapi, lebo je tu len par km odo mna, chceli sme sa stretnut a ja nemam na nu ziadny kontakt... a vlastne ani ona na mna. Bedpet drz sa... hadam, ked sem pridem najblizsie budem uz citat, ze je babatko na svete.... drzim palce Exclamation Ha Ty sa pochval nejakymi foteckami z dovolenky Wink a vydrz to nejako bez Maria a uzivaj si klud len s jednym. Leo uz sedi? urciete je to uz riadny chlapisko. Petka ja pouzivam pre Matku faktro 15 a trosku je opalena... Papa babulky a majte sa krasne, uzite si teplucka

 

26.07.2006 19:03

Petrouchka

Ahoj Jani, super, ze sa mate dobre! Budeme radi, ak sa castejsie zatulate do kniznice Laughing Dnes sme zazili taku krasnu prihodu: boli sme vonku, oproti nam isla mama s dievcatkom asi v takom veku ako Petko, mala sa rozbehla, doslova a do pismena sa na Petka vrhla a dala mu asi 3 pusinky, Petko len ziral Shocked Ked sme isli potom z obchodu, stretli sme ich znova, Petko upaloval na motorke ako vietor, len aby "babo nepusinkalo" Laughing

 

26.07.2006 20:57

Anonymous

janka, super, ze mas net po ruke, normalne tu chybas. Poslem daake foto, mam cas, leo spinka-uz nam sedi asi mesiac. MArijko mi strasne chyba, ale vraj mu je dobre-mozem len verit. Poobede som mu volala, ale hned ako ma pocul zacal plakat, tak asi radsej uz nebudem.

 

26.07.2006 20:57

ha

tak to som bola ja-gabika. poslem par fotiek...

 

26.07.2006 20:59

ha

mario a leo

 

26.07.2006 21:00

ha

cakam na vietor

 

26.07.2006 21:00

ha

leo v mori

 

26.07.2006 21:01

ha

mario

 

26.07.2006 21:31

Ludka

Gabika, krasne fotky...to je leo, uz taky velky?? panecky, ved si ho pamatam, v perinke, ja ze ake male babatinko tu vytiahes a ty takto Wink Janka, no dobre ze mate kniznicu Wink , som rada ze sa ti dari, no s tymi opuchmi ti nejako neporadim, ale dufam ze ked sa ochladi, tak sa ti ulavi Wink Bedpet, to vazne je teraz taky natresk v porodnici?? no to musi byt hrozne!!! dufam, ze dovtedy vsetky baby odrodia Wink Petroucha, tak Petko uz je teraz taky velky lamas srdc?? no budes mat co robit v buducnosti, a kto vie ci to nebola tvoja buduca nevesta Laughing Laughing

 

27.07.2006 14:57

bedpet

Ahojte :D Ela spi,tak mam konecne trosku casu Wink este dva v 1,dufam,ze este nejaky ten tyzdnik potiahnem,aj ked sa mi to stale menej chce verit,lebo mam take vselijake pratacie zachvaty a vsetko ma uz vsade tlaci Wink radsej pobudnem doma ako potom s dvojkilovym babatkom nekonecne dlhy cas v porodnici,no drzte palce,zajtra idem na kontrolu,tak uvidime Rolling Eyes Ha-vitaj,krasne fotky,ste sa museli mat super,ako zvladli deticky cestu?Ste byvali na private?Aj my uz musime buduci rok nieco vymysliet,ked sa nebudeme stahovat:)s tou skolou to vidim blede,zatial nechcem prerusit,ani neviem,ci sa to da,ale budem sa snazit to zvladnut,ved mi odpadne praca Razz Razz Razz je pravda,ze ked je clovek pritlaceny,zvladne vela,ale ver ze mam uz aj ja dost Wink a to teploooooo,chcem dazd! Ludka-strasne co tam maju zien,ja nechapem,naco zrusili moyzesku,ked teraz nie je miesto,este aby neposielali do novej,tak vraj nikto nechce,ani neviem preco... Janka-konecne:)tak sa drz,vela si pribrala?Tie nohy budu z toho tepla,hlavne vela vykladaj hore,ak sa da,nie ze nam skoncis v nemocke Sad

 

27.07.2006 20:10

Petrouchka

Ha. Leo je velky chlapec, vyzera o dost starsie... Inak zlate, ze jeden ma modre a druhy hnede ocit Laughing Neboj sa Bedpet, este nejaku chvilku vydrzis 2 v 1 a aj ked sa babo narodi o par dni skorej, 2 kila mat nebude Druhe babetka su vraj vacsie a ked Ti lekar vravel, ze to vyzera tak na zaciatok augusta, tak uz urcite bude poriadne velke

 

30.07.2006 06:17

Anonymous

caute baby. TEda, pekne kasleme na babetko. Ale v tomto teple je co robit, ze? Chcela by som od vas jednu radu. Rozmyslame este nad jednou dovolenkou. Mozno nakoniec skoncime zase v chorvatsku, aledo uvahy prichadza aj sk. Co by som bola mozno radsej. Vedeli by ste poradit daake zaujmave miesta? Chcela by som absolvovat tatralandiu, bojnice a ine. LEn este neviem co..... Confused

 

30.07.2006 11:24

Ludka

konecne u nas poprsalo, nebolo toho nejako vela, ale lepsie ako nic, len bola hrozna vichrica, a pred tym ten vietor, zdvihol vsetok prach v KOsiciach a vsade bolo hrozne prasno, polamalo zopar stromov, ale asi to tak ma byt ked uz 4 tyzdne neprsalo.... mame sa fajn, akurat ja sa citim pod psa, dostala som, necakane menzes mam pocit, ze som potratila...mozno nabuduce tak sa mi majte.... anonym neviem, ale nam bolo super v chorvatsku, a teraz sa kamosky vratili z tatralandie a vraveli ze bolo super, takze ti neviem poradit

 

31.07.2006 10:20

j+m

Ahojte baby Ha super fotecky, chlapci sa na seba zacinaju neuveritelne podobat... a fakt Leo uz velky chlapec, uz to nie je babatko :D Bedpet, pribrala som nejake 3-4 kg, ale dobrych par kil navyse som mala uz predtym Confused tak mozno aj tou vahou to bude... ale hadam, ked sa trosku ochladi, tak to bude lepsie... lebo uz nemam ani co obut Sad Aj u nas v sobotu vecer fajn poprsalo... Mame sa inak stale fajn, mala je zlata, papuluje jedna radost. Minule sa pokakala do postielky... ale bola to moja chyba. v poslednej dobe spavala aj cez 3hodky, tak ja som sa vybrala do domu upratovat a ona bola v starom dome u mamy. Odtial ju chodim kontrolovat, ale kedze spala este len asi polhodku, tak ma ani nenapadlo ist za nou... a ju zobudilo kakanie a nemal ju kto vybrat z postielky na nocnik... Embarassed no co uz... inak ani na noc mi uz nechce plienku, ale to si este netrufam ju nechat bez. Uz mame aj kupelnu hotovu Smile konecne... a tento tyzden pride linka... spravime plavajuce podlahy a hned idem vybavovat net Smile nech mozem zavislacit doma. Este som nieco chcela, ale ma nenapada... baby majte sa pekne a piste... nech neupadneme do zabudnutia :D

 

31.07.2006 19:24

Petrouchka

Janka, Petko uz z postielky vylezie sam, takze jeho uz vyberat netreba, ale pravdupovediac, moc sa mi to nepaci Kedysi sme ho dali vecer do postielky, privrela som dvere a on sam zaspal, potom co zacal vyliezat z postielky, tak zapina a vypina lampu na nocnom stoliku, posuva budik, upratuje v suflikoch..., ja by som bola rada, keby z nej este nevedel sam vyliezt - ale moja mama vravi, ze to som cela ja, ze aj ja som vyliezala z postielky

 

31.07.2006 21:08

Ludka

Vazne, vie vyliezt z postielky?? Nasa to este ani neskusila (chvala Bohu)... nerozmyslali ste nad kupo normalnej postele pre tych nasich sibalov??

 

01.08.2006 13:14

Mia z D.

Ahojte babule!!! U nas sa konecne ochladilo, ved uz bolo na case!!! Smile Od minuleho tyzdna uz nemame dudel, tak sa vytesujem, ze mame o problem menej. Smile Prva noc sice bola strasna, ale teraz uz pekne zaspinka. Dokonca nekradne cumel ani Romanovi, lebo vraj ja som kradla segre, mama ju musela zamykat, ked spala, aby som sa k nej ani nepriblizila. Smile Aj s plienkami sa to zlepsilo, doma je to uz super, horsie, ked niekam ideme vonku, najprv mala nejaky blok cikat vonku, ale teraz sa to zlepsilo, to som ju musela prehovarat, ze bude cikat ako psikovia na travicku. Smile Na noc plienku este stale ma, pretoze aj v noci dost pije a potom samozrejme aj vela cika. Tak neviem, ale snad do zimy to stihneme. Smile Ha, super fotecky, tak v dobrom zavidim dovolenku. My tento rok asi nepojdeme nikam, muz nebude mat tolko dovolenky, aby se isli aj na slovensko pozriet rodinu a aj na dovcu, skoda. Sad Petrouchka, a to mate aku postielku??? Lebo Rebecca mala taku, kde sa dali 2 kusy toho dreva vybrat a tak mohla vyliezt, inak by som mala strach, ze ked to bude preliezat, ze spadne. Ludka, Rebecca ma taku strednu postel, 160*70 a staci, nie je to ta klasicka velka postel, ale taka prechodna, da sa k nej aj lahnut, ale na dlshi spanok to nie je. Smile Pohladam link na tu postel http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15567&catalogId=10103&storeId=21&productId=69995&langId=-29&categoryId=16183&chosenPartNumber=S19836496 Bedpet drzim vam palce!!!! Janka, pekne si uzivaj leto, nohy si niekam vyloz a komanduj ostatnych!!! Smile Majte sa!!!

 

01.08.2006 14:03

Ludka

Mia, peknu mate postel, ja rozmyslam nad tymto http://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?topcategoryId=15567&catalogId=10103&storeId=21&productId=11210&langId=-29&categoryId=16182&chosenPartNumber=90098894 len my tam chyba bocnica...

 

01.08.2006 14:35

Mia z D.

Ludka, ono to pojde aj bez bocnice urcite, ale istota je istota. Smile Ta postel co si poslala link je super v tom, ze sa da rozlozit na vacsiu a tak by vam aj dlhsie vydrzala. .-)

 

01.08.2006 14:53

Ludka

Mia z D.: Ludka, ono to pojde aj bez bocnice urcite, ale istota je istota. Smile Ta postel co si poslala link je super v tom, ze sa da rozlozit na vacsiu a tak by vam aj dlhsie vydrzala. .-)
k tej postielke sa da za 350korun dokupit i bocnica, ja mam len obavy ci ju nebudem mat castejsie pri nas v posteli Laughing Laughing

 

01.08.2006 17:28

bedpet

Ahojte :D hlasime sa 2v1 :D aj ked som mala vcera riadne strasidelne pocity,ze uz je to na blizku Shocked este musime zopar dni vydrzat...uz nechodim do prace,tak mam viac casu,mama mi vzala Elu von,tak dokonca stiham aj popisat:))) My mame taku postielku ako mavali deti v skolkach tusim,my mame aj kovovu manzelsku,tak sme ju prerobili a teraz ladi,nam kvoli priestoru vyhovuje v tom,ze je vlastne na dlzku ako mala postielka,ale ma znizene kraje,takze Ela bezpecne vylieza,ako sme teraz namontovali tu pre babatko,samozrejme chcela vyskusat a myslim,ze by tiez statocne vyliezala Confused ja som dokupila este jednu taku istu na izerat za smiesne peniazky ked druhe podrastie,myslim,ze je to super riesenie,kym nebude mat svoju velku... Ludka-tebe sa nejako nechce doma sediet Razz Razz Razz neviem ti velmi poradit,my po Slovensku vela nechodime,ale vraj su vselijake baby friendly strediska,myslim,ze tu boli aj take diskusie,skus pokukat Wink Mia-dakujem za podporu :D snad to vsetko prezijem,mam akoby vacsi strach ako pri Eluske,asi preto,lebo viem,co ma caka,snad to dopadne lepsie,musiiiii Razz

 

01.08.2006 19:44

Petrouchka

My mame postielku po synovcovi, podla mna je dost vysoka, ked v nej Petko stoji, tak je mu asi po pupik. Uz dlhsie rozmyslame nad tym, ze by sme mu kupili postel, ale ono je to dost zlozite. Mame malu spalnu, tam sa nam vacsia postel nezmesti a potom neviem ako by zvladol byt sam v druhej izbe a tu by sme asi aj tak museli celu prestavat. Budeme musiet nad tym rozmyslat. Inak ta bocnica je dobra vec, nam Petko, ked spal na manzelskej, uz asi 3 krat spadol zo spanku na zem. On sa totiz dost prevaluje z jednej strany postele na druhu, tak treba, aby ho nieco zadrzalo.

 

02.08.2006 10:23

j+m

Ahojte baby, zas som tu :D No Martinka chvalabohu z postielky sama nevylezie... aj ked teraz to ma u mamy len taku provizornu postielku, co je vlastne drevena ohradka na nozicka s dnom... ale o par tyzdnov ide do svojej izby, do velkej postele... Mama jej este na narodeniny kupila navlecky vcielka Maja,t ak sa nevie dockat, kedy uz v nich bude spinkat... tak uz len rychlo do dokoncit dom Smile trosku sa bojim, ci z nej nespadne, ale uvidime... dame jej tam na zem asi matrace, aby sa nebuchla... ale mozno ani nebude treba. No musim ist, ocino nam zase ide na 3 dni pracovat, tak mu idem nakupit. Bedpet myslim na Teba a drzim palce. Majte sa

 

02.08.2006 17:04

narodenie babatka

bedpet

ahojte dnes sa nam narodilo babatko o 10:10 a.m. vola sa Tara miery: dlzka 49 cm vaha 3.28 kg Vsetci sa velmi tesime Zvysok Vam napise manzelka !!! Vela zdaru Smile

 

02.08.2006 20:17

Petrouchka

Vela zdravia, stastia a radosti z noveho babatka! Aby pekne papkala, priberala a spinkala a aby "velka" sestricka neziarlila, ale naopak mala z tej "malej" velku radost! Moja kolegyna ma dceru vo fotosutazi v novom mama a ja, cislo 10, Klarka Harantova, tak teraz usilovne posielame maily Laughing

 

02.08.2006 21:20

Re: narodenie babatka

Mia z D.

bedpet: ahojte dnes sa nam narodilo babatko o 10:10 a.m. vola sa Tara miery: dlzka 49 cm vaha 3.28 kg Vsetci sa velmi tesime Zvysok Vam napise manzelka !!! Vela zdaru Smile
Vitaj TARA na tomto nasom uzasnom svete!!!! Rodinke gratulujeme a prajeme vsetko dobre!!!

 

02.08.2006 22:17

Ludka

Jeeeeeeeeeeeeeej gratulujeme vsetko dobre, akurat dnes som na teba myslela a vravela si, ze ta musim navstivit, este pokial neporodis Laughing Laughing Laughing ale si ma predbehla, tesim sa a este raz gratulujem Wink

 

03.08.2006 08:02

Anonymous

bedpet, zo srdca gratulujeme. Nech sa co najskor citis dobre a babenko rastie do krasy a je zdravucke. Meno Tara je super. Gabika

 

06.08.2006 10:03

Petrouchka

To je hrozne s tym pocasim, co? Stale bolo tak horuco a teraz ma zase prsat az do stredy! Inak nas Petko uz zacina hovorit basnicky. Muz ho drzal pri okne a pozerali, ako prsi. Muz zrazu povedal: "ale leje" a Petko: "nezatajaj dveje" a potom nam to povedal cele: Pusi pusi leje nezatajej dveje Laughing

 

06.08.2006 22:55

Susanna

Ahojcek, zdravi VAs vsetkych !!!! Tak sme naspat v robote a pri pocitaci. Bedpet, gratulujem k malej dcerke ! Tara je kraaaasne meno, vedela by som si predstavit mat dceru Taru..... Verim, ze to slo lahko, napis par slov , ake to bolo. la som tak blizko a predsa sme sa nestretli. Nemala som auto k dispozicii, a vlastne som v Mlynanoch ani nebola, len raz sla cez a videla vas dom. Boli sme pat dni v Tatrach, potom asi 10 v Moravciach v tej horucave a jednoducho nebolo casu. ak by som sla do Mlynian, tak by som sa urcite zastavila, Nabuduce... Jani, pisala si, ze ste kupili malej navlecky vcielka Maja. Kde prosim Ta? Poslalal by som mau to kupit. ako sme sa vratili zo Slovesnka je u nas len a len vceilka Maja. ra mame dkostat kazetuy zo slovenska, tak sa tesime,,, Hanna o nej rozprava cely ces... Inak na slovesnku bolo dobre, moc som si neodychla, vlastne vobec. Mala som tri deti so sebou a Hanna sa ma nepustila ani na minutu. Moja mama ju nemohla ani objat, ani na ruky vziat. Az mi jej bolo luto.... Takze za cely pobyt som bola sama 30 minut, u kadernicky, ked ju chalani s kamoskou placucu brali do mesta na zmrslinu a rohlik. a sestre sa den pred odchodom podarilo ju vytiahnut von aby som mohla balit na neuveritelnu hodinu. Hanna je zvyknuta, ze chlapci idu s nou von a hraju sa aj 30 minut. maju 10 a 12 rokov. Lenze poznate to ke su nase mamy: Jaj Boze, neustriehnu ju, chod ju zobrat, neda ju..., oblec jej to a to, nedaj alebo daj jej jest to a to. , pozor na schody, jaj chyt ju...... ja by som si uz asi nezvykla byvat s mamou, asi som prilis sebestacna, taketo zasahovanie do zivota by mi liezlo na nervy. Ked som prisla do Svedska, padla na mna taka unava, ze som prve dva dni nic nevladala robit. ako to riesite vy s vasimi mamami?

 

07.08.2006 15:37

j+m

Ahojte Bedpet zo srdca gratulujem :D super, ze to uz mate za sebou, zelame Vam len to najlepsie, nech malinka pekne prospieva a Ty nech si co najskor v pohode. Susanna, mama tie navlecky kupila tu v Moravciach v obchode vo dvore Janka Krala, tam maju aj zaclony, koberce a pod. Vyraba ich tusim firma Matejovsky. Staci na vysvetlenie? ak nebude vediet, vysvetlim este podrobnejsie. Inak smola, ze na m nevyslo to stretnutie. Bola by som aj ja dosla do Moraviec, ved som tu minimalne kazdy druhy den. Furt volaco s muzom chodime vybavovat, kupovat. Niekedy aj 2x za den :D Susanna a mi hovor o byvani s mamou, ja som s nou 3 tyzdne v jednej domacnosti a mam dost. Bola som zvyknuta na svoju kuchynu... aj ked ju stale budem mat na blizku, ale predsa potom si do svojej domacnosti nedam zasahovat. Tak teraz, len jednym uchom dnu a druhym von a ratam dni dokedy sa prestahujeme. Cez vikend sme zmontovali kuchynu :D chvalabohu konecne. Teraz sa ideme pustit do ulozenia plavajucej podlahy. Inak pocasie no coment. Az tak sa schladit nemuselo. V sobotu mi mala ocikala vsetky teplaky, co sa nestihala pytat cikat... predtym v tom teple casto byvala na dvore bez gatiek, tak kde cupla cikala... a teraz to vyzliekanie Laughing ale uz je to zase v pohode. Tak zatial sa mavajte pekne a hadam sa nam este vrati leto. Papa

 

07.08.2006 18:27

Petrouchka

Jani, aj Petko sa dnes dvakrat pocikal do teplakov a to sa mu uz nestalo dobre dlho - najhorsie je, ze nechce schnut, to co som oprala a tak uz pomaly nemame davat ake slipky Susanna, vitaj znova medzi "nami", je to take paradoxne, ze ked si bola na Slovensku, cize fyzicky blizsie k nam, tak si nam nepisala a teraz si sice v Svedsku, ale takto si nam blizsie Laughing

 

08.08.2006 22:30

bedpet

Ahojte:)tak sa vam konecne hlasime,sme doma uz sice od nedele,ale akosi som sa k netu nedostala Smile mame sa fajne,len si este na seba zvykame,tak mame aj krusne chvilky,Tarunka je v pohode zda sa,zato Ela zlosti za troch,ale to asi preto,lebo neviem ist von a kym sa docka tatika kym pride z prace:)ale snad sa este pocko umudri a pojdeme skoro... Co sa tyka porodu,pohoda,rychlo hlavne,o 5 rano mi odtiekla voda,na 7 sme boli v nemocke,okolo deviatej som pocitila take vaznejsie bolesti a o 10.10 bola Tara na svete:)sam lekar tomu nechcel verit,odhadoval to na niekdy poobede,alebo vecer,ale doslova som ho o 10tej odchytila na chodbe,ze podla mna je to tu:)tak ma supli na stol a bolo,akurat som tak lezala do deviatej vecer,lebo bolo tak plno,ze nemali jednu volnu postel Rolling Eyes na nervy,z porodu ma nic neboleleo a tak som skoro prisla o krize,nechali mi zapnutu klimu na 19 st a zmizli,tak som trochu pomrzla,ale potom mi nastastie pridali kolegynu,ta pre zmenu lezala na voziku Shocked a aspon sme potom pokecali.Okolo 8 nejaku prepustili domov,tak ma nakoniec pred deviatou prelozili na izbu,o polnoci mi uz doniesli malu,ze nemaju miesto pre deti,ktorych mamicky sa dobre citia:-)))))tak som si ju nechala pri sebe a odvtedy sme stale spolu:-))))))aj to bolo dobre,krmili sme kedy sme chceli,ale spat sa velmi nedalo,boli sme tri s babatkami a kazde sa budilo uplne inak :wink:ale pustili nas skoro a doma je uz fajne...tak tak,idem skusit nejaky ticker a fotooooo,majte sa zatial pekne a dakujeme za blahozelania,papa

 

08.08.2006 22:48

Mia z D.

Ahoj Bedpet!!! Vitajta doma! Super, ze porod prebehol rychlo a bez komplikacii, aj ked to poto muselo byt strasne, nemali volne postele, teda to je v KE taky babyboom??? Neviem preco, ale Tara mi strasne pripomina Romana, hlavne ta druha fotka. Smile Co sa Ely tyka, no potrebuje cas, aby si zvykla, bude lepsie, neboj, aj Rebecca bola taka nalepena na tatina, pretoze ten s nou mohol byt vzdy a maminka, ta lezala a kojila a este som aj chytila zapal prsnika s horuckami, to som prelezala 2 dni komplet v posteli a to Rebecca nemohla pochopit, preco nepridem, ked ma vola, ale uz je dobre, Romanka miluje a ked sa niekto chce pozriet do kociara, tak sa ho snazi ochranit a kazdemu vyklada ze je to JEJ Roman. Tak vela mliecka a pokoja!!!

 

09.08.2006 13:20

Lenca

MIA, to si kedy stihla ten zapal Rolling Eyes , ani si sa "nepochvalila". Ja som sa toho bala ako cert kriza, lebo jeden tyzdnovy som zazila pri Lenke a to som o sebe par dni ani nevedela. Teraz sa mi to nastastie vyhyba. BEDPET gratulujem a prajem pevne nervy a vela trpezlivosti Wink My mame teraz krusne chvile - Lenkina ziarlivost vrcholi (aspon dufam) a strasne sa maminkuje, co ma dost obmedzuje, hlavne ked ma chce objimat prave ked kojim alebo musim zalahnut s nou do postele ked by som konecne mohla nieco porobit Confused Dufam len ze to uz nebude dlho trvat a zvykne si ze uz nemame len ju.

 

09.08.2006 14:49

Ludka

Bedpet, sikulky, perfektne ste to zvladli....tesim sa z vas.....nech vam ide kojenie............. my sme ochoreli karolinka mala cez vikend 39,7 tak sme sa potesili, ale teploty zmizli za dva dni, lenze teraz ma plny nos a zacina kaslat dufam, ze to nebde nic hrozne, len to ze musime trcat doma! tak na vas vsetky myslim, budte zdravi...................caute Wink

 

09.08.2006 22:50

Petrouchka

Bedpet, Tara je zlatucka, este raz gratulujem a prajem vela mliecka a nech dobre spinka Eluska si snad tiez nejak zvykne Karolinke prajem skore vyliecenie aj Petko je asi trosku prechladnuty, dnes sa zase pocikal, velmi casto cika, ale inak sa zda byt v poriadku, tak snad to rychlo prejde

 

11.08.2006 11:51

bedpet

Ahojte :D tak obe opice spia,mozem aspon trochu nakuknut,kym pojdem varit Confused mame sa celkom fajne,dnes som bola vybavit nejake papiere este okolo prispevkov,v pondelok musim skocit prihlasit "chrumku" do poistovne a budeme mat vsetko ok:)vtedy to vybavoval muz,teraz behame s Eluskou,ale aspon si uzije mamky:)presne ako Mia povedala,je samy Tatiko,lebo mamka len lezi a koji Tarunku a Tatiko ma cas na salenie a chodia spolu nakupovat,proste hviezdna dvojka:))))ale zda sa mi to lepsie kazdy den,ved su rozumne tie nase deticky,no nie? Som sa dost bala,ze zacne trucovat s nocnikom alebo podobne,ale v pohode,az sa cudujem,nielen ze ho sama prinesie,ked ju nemozem vziat,dokonca sa aj vyzlecie sama,zlatko je to:) ok babenky,idem zbucnhut aspon cestoviny kym mam cas,majte sa pekne,urcite sa skoro ozvem,papa Susanna-vsetko najlepsie k meninaaaam! :D

 

11.08.2006 13:54

Ludka

bedpet: Ahojte :D tak obe opice spia,mozem aspon trochu nakuknut,kym pojdem varit Confused mame sa celkom fajne,dnes som bola vybavit nejake papiere este okolo prispevkov,v pondelok musim skocit prihlasit "chrumku" do poistovne a budeme mat vsetko ok:)vtedy to vybavoval muz,teraz behame s Eluskou,ale aspon si uzije mamky:)presne ako Mia povedala,je samy Tatiko,lebo mamka len lezi a koji Tarunku a Tatiko ma cas na salenie a chodia spolu nakupovat,proste hviezdna dvojka:))))ale zda sa mi to lepsie kazdy den,ved su rozumne tie nase deticky,no nie? Som sa dost bala,ze zacne trucovat s nocnikom alebo podobne,ale v pohode,az sa cudujem,nielen ze ho sama prinesie,ked ju nemozem vziat,dokonca sa aj vyzlecie sama,zlatko je to:) ok babenky,idem zbucnhut aspon cestoviny kym mam cas,majte sa pekne,urcite sa skoro ozvem,papa Susanna-vsetko najlepsie k meninaaaam! :D
joj moja, dobre sa to cita, ze sa vam tak dari....uvidime ako to zvladne nasa hviezda, najviac by som sa bala, ked uz pojde manzelik do prace a ja s nou zostanem doma....ale este nic sa nedeje Laughing no my sa mame lepsie sopliky sa zmenili....takze je to v pohodke, zda sa mi ze jej velmi pomohol sirup IMUNOGLUKAN, ktory nam odporucila Dr. aby sme ho brali, pred nastupom do skolky...a vidi sa mi, ze sa jej zlepsuje stav, hoc mam teraz obavy ako dopadneme, pretoze sa mi v noci popisala, a bola takto mokra az do rana, vobec sa nezobudila nato ze je mokra dufam, ze nechyti nejaky zapal..........neviete mi povedat ktore bylinkove caje moze pit?? myslim urologicky a tak.... Susanna, vsetko najlepsie k tvojim meninkam

 

11.08.2006 14:12

bedpet

Ludka,myslim ze urologicky moze,ja som mala taky svatojansky urologicky,ked som bola pechladena a ani nebol az taky hnusny Wink ja som v podstate sama s nimi cely den,manzel chodi z prace az okolo stvrt na sest,ked sa da,tak vezme niekam Elu,ale coskoro budeme chodit hadam vsetci spolu,len nech sa pocasie trochu umudri:) da sa to zvladnut,uvidime,co bude,ked babatko bude vyzadovat viac pozornosti,teraz este plno spinka a rastie do krasy Wink vecer je to ale sranda,lebo Ela bola zvyknuta na kupanie okolo pol osmej a teraz musi pockat,kym obradime babatko,takze sa jasi pred spanim,co ma netesi,ale zatial to zvladame do pol 9 v posteli:) Karolinka ide teda v septembri do skolky?A ty kam ides pracovat,spat do firmy,kde predtym?

 

11.08.2006 15:09

Ludka

hej idem do firmy kde som bola predtym, dohodli sme sa ze prve dva tyzdne budem chodit na 4 hodinky, aby som ju mohla vyberat skor uz o 12. 00 a mohla tak spat doma....jaj mam strach, ale nejako to zvladneme, nebudem si to tak brat k srdcu, lebo ju do prace bude brat Jardo :D ........... takze budem blizsko teba pri Blsaku Wink vidis teba som sa zabudla opytat, nemas nahodou pozicat nejake slavnostne saticky, pre Karolinku na svadbu aj sandalky?? ideme 19.8. daj mi prosim ta vediet Wink

 

12.08.2006 09:34

Petrouchka

Ahojte, aj ja sa pripajam ku gratulacii: Ludka, ako sa pripravujes na nastup do prace? Aj ja idem od septembra, akurat s tym rozdielom, ze len na 1/2 uvazok a Petko bude zatial u nasich. Do skolky ho chceme dat az od buduceho roka. Predsa sa mi zda 2 roky a 4 mesiace dost malo. Moja mama je na dochodku, otec je zivnostnik, takze on robi doma a niekedy nema vela prace, takze nejak to s nim snad zvladnu Laughing Najhorsie to bude s vozenim, muz ma sice firemne auto, ktorym chodi kazdy den do prace, ale nie je v nom autosedacka.

 

12.08.2006 09:37

Petrouchka

Kocky, este ma napadlo, stale este prevarate vodu do mliecka? Moj muz sa ma stale pyta, ci to este treba, ked vodu uz pije neprevarenu, ze ci mu nestaci do mliecka len ohriat.

 

12.08.2006 13:43

Ludka

Petroucha, ja idem na prve dva tyzdne na 1/2 uvazok a potom na stalo, ja nemam rodicov dochodcov, a este dlho nebudu, takze ide do skolky..... co sa tyka vody ja uz ju neprevaram od jej 1.roka, takze si myslim ze nemusis, URCITE Wink